Zabezpieczamy osobom chorym, starszym i niepełnosprawnym opiekę lekarską, pielęgniarską, rehabilitacyjną i terapeutyczną. W naszej placówce szanujemy potrzeby ludzi. Robimy wszystko, żeby mimo choroby pacjent odczuł naszą życzliwość i  oddanie. Dajemy pacjentowi poczucie, że jest to miejsce bezpieczne, życzliwe gdzie godność ludzka jest nadrzędną sprawą.

Doskonała infrastruktura

Budynek oraz pokoje utrzymane są w standardzie hotelowym.
Brak barier architektonicznych umożliwia osobom niepełnosprawnym swobodne poruszanie się po placówce.

Wykwalifikowana kadra

W ramach świadczonych usług naszym Pacjentom zapewniamy profesjonalną opiekę lekarską.

Ciepło i domowa atmosfera

W Centrum Opieki Leczniczej Atma dbamy, aby każdy domownik czuł się swobodnie i komfortowo.

Świadczymy usługi medyczne i rehabilitacyjne najwyższej jakości. Doświadczony i wykwalifikowany personel kompleksowo zajmuje się pacjentami. Zapewniamy indywidualne podejście do każdej osoby i najlepszą opiekę.

Nasza działalność skierowana jest do osób starszych,  schorowanych (schorzenia neurologiczne,  choroby geriatryczne). Pomoc oferujemy również osobom po udarach, urazach i wypadkach komunikacyjnych. Pacjenci mogą liczyć na wsparcie i fachową opiekę ze strony lekarzy specjalistów, a także pomoc pielęgniarską, opiekuńczą  oraz fizjoterapeutów, terapeuty zajęciowego. W razie potrzeby możliwe są  konsultacje lekarskie z różnych specjalizacji.

Terapia zajęciowa – trzy razy w tygodniu (gry, zabawy okolicznościowe, czytanie książek, wierszy, prasy, słuchanie muzyki).

Oferujemy dziennie pięć zbilansowanych posiłków – pod czujnym okiem dietetyka.

Opieka duszpasterska.

 Obiekt został przystosowany do osób mających problemy z poruszaniem się oraz osób poruszających się na wózkach. Budynek posiada cztery kondygnacje do których można dojechać windą. Wyjazd na taras oraz na zewnątrz budynku również nie sprawia problemu. Oferujemy podwyższony standard pokoi. Na każdym piętrze przytulne kąciki dla pacjentów i rodzin ( można wypić kawkę, przeczytać codzienna prasę), na parterze – wspólna jadalnia. Duży przejrzysty hol.